تحصیل در کانادا

بیش از 350 هزار دانشجو هرساله برای تحصیل و تعداد بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی و فرانسه به کانادا می آیند. برای تحصیل در کانادا، در بیشتر مواقع شما نیازمند اجازه ی تحصیل یا ویزای اقامت موقت می باشید، اگرچه همه نیازمند این مدارک نیستند. اگر شما قصد دارید که در استان کبک تحصیل کنید، باید قبل از این که مجوز تحصیل قابل صدور باشد، یک Application for Acceptance Certificate  یا درخواست گواهی پذیرش را فراهم کنید.

تحصیل در کانادا

شرایط تحصیل در کانادا:

  • متقاضی باید از یک مدرسه، کالج، دانشگاه یا دیگر موسسات آموزشی در کانادا پذیرش گرفته باشد.
  • متقاضی باید ثابت کند که پول کافی برای پرداخت شهریه، مخارج زندگی و هزینه های مراجعت به کشور خود را دارد.
  • متقاضی باید در سلامت کامل بوده و سابقه ی ارتکاب جرم نداشته باشد.
  • متقاضی باید در مصاحبه با  افسر مهاجرت او را قانع کند که بعد از پایان تحصیلات به کشورش باز خواهد گشت.اگر زبان انگلیسی شما در حد آی اِلس 6.5 است مستقیماً دروس کلی را می توانید شروع کرده و اگر سطح زبان انگلیسی شما کافی نیست در همان زمان می توانید با یادگیری زبان شروع کرده و به محض اینکه آماده شدید دروس کلی را ادامه دهید و در آن زمان برای مهاجرت شما به کانادا اقدام کرد. زمانی که مدرکی را کسب کردید که برای آن یک سال وقت صرف کرده اید میتوان برای شما اجازه کار دوساله گرفت.در زمان تحصیل میتوانید 20 ساعت در هفته کار کنید.

 اگر شما با ویزای ویزیت هم اکنون در کانادا هستید:

  • ما میتوانیم ویزای تحصیلی برای شما بگیریم و صاحب اقامت در کانادا شوید.
  • ما میتوانیم در گرفتن پذیرش و گرفتن ویزا تهیه جا و مکان نزدیک دانشکده یا دبیرستان به  شما کمک کنیم.

شرایط کار برای دانشجویان بین المللی در کانادا

 با یک ویزای تحصیلی معتبر  شما قادر خواهید بود تا در داخل دانشگاه مشغول به کار شوید. برنامه ی مجوز کار خارج از دانشگاه " The Off-Campus Work Permit Program " به دانشجویان خارجی اجازه می دهد که در حین تحصیل بیرون از دانشگاه کار کنند. برای  اینکه واجد شرایط این برنامه باشید، شما باید دانشجوی تمام وقت ثبت نام شده در یک موسسه ی آموزش عالی، که به صورت مشارکتی و غیرانتفاعی اداره میشود یا در یک دوره ی آموزشی تصویب شده در یک موسسه ی خصوصی و قانونی، باشید.

به محض فارغ التحصیلی، دانشجویان بین المللی تشویق می شوند که در کانادا تجربه ی کار کسب کنند. برنامه ی مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی به دانشجویانی که از یک موسسه ی بالاتر از متوسطه غیرانتفاعی کانادایی به تازگی فارغ التحصیل می شوند اجازه می دهد که تجربه ی کاری ارزشمندی در کانادا کسب کنند.

مجوز کار تحت  برنامه ی مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی "The Post-Graduation Work Permit Program" نمی‌تواند بیشتر از طول برنامه ی تحصیلی دانشجو معتبر باشد. برای مثال، اگر شما بعد از یک دوره ی تحصیلی چهارساله مدرک بگیرید و  فارغ التحصیل شوید، می توانید مجوز کار سه ساله با رعایت ضوابط دریافت کنید. اگر از یک دوره ی آموزشی هشت ماهه فارغ التحصیل شوید، شما نمیتوانید مجوز کاری که بیشتر از هشت ماهه معتبر است دریافت کنید.

به "تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

7 کاربر به "تحصیل در کانادا" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل در کانادا"

1 دیدگاه

2 اسفند 1398

در مورد هزینه هاش برام بگید

پاسخ به مریم
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)