انتخاب دانشگاه ویکتوریا برای تحصیل در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، دانشگاه های عالی بسیاری برای تحصیل در کانادا وجود دارند اما دانشگاه ویکتوریا جایگاهی خاص در میان آنها دارد. امکانات و سابقه عالی این دانشگاه باعث شده دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای گرفتن پذیرش این دانشگاه تلاش کنند.

انتخاب دانشگاه ویکتوریا برای تحصیل در کانادا

دانشجویان می توانند از طریق چندین مسیر در داخل شهر با دوچرخه و اتوبوس به مرکز شهر ویکتوریا و این دانشگاه بروند. از دیگر ویژگی های دانشگاه ویکتوریا می توان به سالن های اجتماعات، باغ ها، ساختمان های اتحادیه دانشجویی، سالن های سخنرانی، کتابخانه ها، امکانات آزمایشگاهی عالی، محل اقامت و خیلی چیزهای دیگر اشاره کرد. فاصله بین پردیس اصلی دانشگاه و مرکز شهر ویکتوریا حدود 15 دقیقه رانندگی با اتومبیل است.

دانشگاه ویکتوریا یک انتخاب خوب برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا است. حضور دانشجویانی از 118 کشور مختلف جهان نشان دهنده این واقعیت است که شرایط برای حضور افراد از فرهنگ های گوناگون مهیا است. سریع ترین راه گرفتن پذیرش این دانشگاه ارسال درخواست آنلاین است. برای این کار شما باید هزینه درخواست دانشگاه را پرداخت کنید. بعد از این که موفق به دریافت پذیرش شدید، یک شماره دانشجویی برای شما ایمیل می شود. با این شماره می توانید به سایت دانشگاه دسترسی داشته باشید که شما را درباره وضعیت رشته و سایر اقداماتی که باید انجام دهید مطلع می کند.

شما قبل از اقدام برای گرفتن پذیرش در دانشگاه و تحصیل در کانادا باید مهارت زبان خود را چه در گفتار و چه در نوشتار نشان دهید. اگر بیشتر از 4 سال در هر یک از موسسات آموزشی کانادا (شامل دبیرستان) تحصیل کرده باشید و تمام تحصیلات دانشگاهی خود را به انگلیسی انجام داده باشید نیازی به اثبات مهارت زبانی نخواهید داشت.

دانشگاه ویکتوریا به دلیل برتری علمی و داشتن اصول اخلاقی صحیح در بین تمام علاقه مندان به تحصیل در کانادا شناخته شده است. در بررسی جدیدی که از میان فارغ التحصیلان انجام شده، مشخص شده که 96 درصد فارغ التحصیلان از نوع آموزش و شیوه زندگی در این موسسه کاملا راضی بوده اند.

انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 44

به "انتخاب دانشگاه ویکتوریا برای تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "انتخاب دانشگاه ویکتوریا برای تحصیل در کانادا" امتیاز داده اند | 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب دانشگاه ویکتوریا برای تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید