بهترین شهرها برای تحصیل در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، در کشور پهناور کانادا تعداد زیادی انتخاب برای ساکن شدن و یا انتخاب دانشگاه وجود دارد. کسانی که برای تحصیل در کانادا اقدام می کنند دوست دارند بدانند چه شهری برایشان مناسب تر است. در ادامه برخی از شهرهایی که برای دانشجویان انتخاب هایی خوب هستند را بررسی می کنیم.

بهترین شهرها برای تحصیل در کانادا

برای بسیاری مونترال بهترین شهر برای تحصیل در کانادا است. مونترال به کیفیت بالای امکانات آکادمیک مشهور است و در آن سبک زندگی دانشجویی رواج دارد. این شهر پر است از دانشجویان خارجی و محیطی چند فرهنگی دارد. شاید این ویژگی اصلی ترین دلیل جذب هزاران دانشجو در سال به مونترال است. برجسته ترین دانشگاه های مونترال داشنگاه مک گیل و دانشگاه مونترال هستند. مک گیل دانشگاهی است که بیرون از کانادا هم شهرت زیادی دارد. این دانشگاه تنوع جمعیتی و رشته ای زیادی دارد و به این موضوع مشهور است.

تورنتو را با عنوان پایتخت فرهنگی کانادا می شناسند. این شهر مرکز استان انتاریو است و از مهاجران و دانشجویان استقبال می کند. تورنتو فرصت های شغلی مختلفی را پیش روی آنها می گذارد. دانشگاه تورنتو شناخته شده ترین دانشگاه شهر است. این دانشگاه رتبه 29 برترین دانشگاه های جهان را دارد. امکانات دانشگاه تورنتو بسیار زیاد است و سطح علمی این دانشگاه هم در همه جا معروف است. دانشگاه مطرح دیگری که در تورنتو قرار دارد یورک نام دارد که با برنامه های آموزشی متنوع خود شناخته می شود. دانشگاه یورک تنها حدود 46 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی دارد.

برای برخی از علاقه مندان به تحصیل در کانادا زندگی در ادمونتون رویایی است؛ شاید به خاطر وجود بزرگ ترین موزه طبیعی، سالن های تئاتر و مراکز اجرای زنده موسیقی. ادمونتون پایتخت استان آلبرتا است و با فستیوال های متعدد سالانه خود شناخته می شود. دانشگاه آلبرتا یک دانشگاهی قدیمی است و از برترین دانشگاه های کانادا محسوب می شود. تنوع رشته های تحصیلی در این دانشگاه بسیار زیاد است. وجود بورسیه های تحصیلی مختلف این دانشگاه را برای دانشجویان خارجی جذاب کرده است.

انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 65

به "بهترین شهرها برای تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین شهرها برای تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید