تحصیل دبیرستان در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، اطلاعات مهمی وجود دارند که باید قبل از تصمیم گیری در مورد فرستادن فرزندان تان برای تحصیل در کانادا به آنها دقت کنید. در ادامه می خواهیم نکات مهمی را در مورد تحصیل در دوره دبیرستان در کانادا با شما در میان بگذاریم.

تحصیل دبیرستان در کانادا

یکی از راه های خوب برای یادگیری زبان انگلیسی، به علاوه راهیابی آسان به بهترین دانشگاه های کانادا تحصیلات در این کشور در دوره دبیرستان است. دانش آموزانی که از دبیرستان های کانادا فارغ التحصیل می شوند، با داشتن معدل خوب می توانند در بهترین دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند.

به عبارت دیگر برای این افراد، تحصیل در کانادا در مقاطع دانشگاهی خیلی از دردسرهای دانشجویان خارجی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا را ندارد. در ضمن اگر دانش آموزی بتواند از زمان دبیرستان در کانادا تحصیل کند، به مرور زمان به زبان انگلیسی تسلط پیدا می کند و هنگام ورود به دانشگاه از این بابت مشکلی نخواهد داشت.

از دیگر مزایای تحصیل در دبیرستان کانادا می توان به آشنایی با فرهنگ این کشور و دریافت بورسیه از دانشگاه ها اشاره کرد. اگر دانش آموزی در دبیرستان معدل بالایی داشته باشد می تواند برای دریافت بورسیه از دانشگاه ها اقدام کند. این بورسیه ها عموما تمام هزینه های دانشجو را پوشش نمی دهند، ولی کمک خرجی هستند که می توان روی آنها حساب کرد.

خیلی از خانواده ها فرزندان خود را از کلاس دوم یا سوم دبیرستان برای تحصیل در کانادا به این کشور می فرستند. این دانش آموزان که به تنهایی وارد کانادا می شوند یک قیم خواهند داشت که مسئول رسیدگی به وضعیت تحصیلی و اقامتی آنها است. این دانش آموزان در یک محیط خانوادگی و همراه با اعضای یک خانواده کانادایی زندگی می کنند. این خانواده مسئول نگهداری دانش آموز و تامین خورد و خوراک او است.

این دو نقش می تواند به عهده یک نفر باشد یا دو شخص مجزا. به عبارت دیگر ممکن است قیم و خانواده ای که فرزند شما را نگهداری می کنند یکی باشند یا نباشند. بعضی افراد ممکن است دوست یا فامیلی در کانادا داشته باشند که یک یا هر دو نقش را به عهده بگیرد.

انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 105

به "تحصیل دبیرستان در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل دبیرستان در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید