تحصیل در کانادا در استان مانیتوبا (بخش دوم)

به گزارش آکادمی هاب، در بخش قبلی در مورد استان مانیتوبا و شرایط زندگی در آن گفتیم. در ادامه می خواهیم شما را بیشتر با این استان آشنا کنیم و نکاتی را بگوییم که مطمئنا برای کسانی که قصد تحصیل در کانادا را دارند کاربردی خواهند بود.

تحصیل در کانادا در استان مانیتوبا (بخش دوم)

وینیپیگ مرکز استان مانیتوبا است. بخش زیادی از جمعیت استان در این شهر زندگی می کنند. وینیپگ همچنین هشتمین شهر بزرگ کانادا است. ادارات دولتی فراوانی در این شهر وجود دارند و تجارت هم دارای رونق زیادی است. دانشگاه ها و مراکز علمی زیادی هم در این شهر فعال هستند و این شهر انتخابی خوب برای تحصیل در کانادا است.

سرمای سخت زمستان از ویژگی های نه چندان خوشایند این شهر است. البته وجود تابستان های ملایم می تواند دل شما را به دست بیاورد چرا که می توانید به سراغ تفریحاتی مانند گشت و گذار و شنا در دریاچه ها و رودخانه سرخ بروید. جشنواره های فرهنگی و هنری زیادی در این شهر برگزار می شوند.

وینکلر شهر کوچکی است، با این حال از شهرهای مطرح استان مانیتوبا حساب می شود. وینکلر 12 هزار نفر جمعیت دارد. یک تئاتر و سالن کنسرت پر طرفدار در وینکلر وجود دارند.

شهر تامپسون در سال 1950 تاسیس شده و هم اکنون یکی از بزرگترین شهرهای شمال مانیتوبا است. تعداد زیادی پارک استانی در نزدیکی این شهر وجود دارند. موزه میراث شمالی یکی از جاهایی است که نباید در این شهر از دست بدهید. تامپسون حدود 14 هزار نفر جمعیت دارد.

مانیتوبا دانشگاه های برتر زیادی در سطح دنیا دارد. هزینه تحصیل در این استان مناسب است و دانشجویان در حال تحصیل در کانادا در این استان می توانند تحت بیمه درمانی رایگان قرار بگیرند. معافیت های مالیاتی برای شهریه وجود دارد که تا 60 درصد از شهریه شما را پوشش می دهد. از دیگر مزایای تحصیل در کانادا در این استان می توان به امکان اشتغال بعد از تحصیل و همچنین مدرسه رایگان برای فرزندان دانشجویان اشاره کرد.

انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 100

به "تحصیل در کانادا در استان مانیتوبا (بخش دوم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل در کانادا در استان مانیتوبا (بخش دوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید