تحصیل در کانادا و مهاجرت

به گزارش آکادمی هاب، بسیاری از کسانی که برای تحصیل به کانادا می روند دوست دارند مدت بیشتری را در این کشور مانده و مقیم آنجا شوند. نکته های بی شماری در مورد مهاجرت وجود دارد. در اینجا می خواهیم کمی در مورد مهاجرت با شما صحبت کنیم.

تحصیل در کانادا و مهاجرت

یکی از موارد مهم هنگام مهاجرت به کانادا انتخاب شهری مناسب برای زندگی است. زندگی در کدام شهر کانادا بهتر است؟ این سوال مهم ترین سوال شما پیش از مهاجرت است. برای رسیدن به پاسخ، تحقیقات فراوانی نیاز است. انتظارات‌تان را به طور منطقی بررسی کنید و ببینید کدام شهر امکانات مورد نیازتان را دارد. موقعیت های شغلی و پزشکی هم می تواند در این بررسی مهم باشد.

زمستان های کانادا بسیار سرد هستند. ممکن است در برخی مناطق به مدتی طولانی بارش برف را شاهد باشید. دمای هوا می تواند تا چندین درجه زیر صفر هم برسد. توصیه می کنیم تنها در صورتی که سفرتان ضروری است در زمستان به کانادا سفر کنید تا استرس های زمستانی کانادا را در همان ابتدا تجربه نکنید. بهتر است در فصل مناسب تری تحصیل در کانادا و زندگی را شروع کنید تا برای زمستان آماده شوید.

خرید خانه در کانادا با ایران تفاوت هایی دارد. بهتر است درباره آن حسابی تحقیق کنید. این که اگر برای خرید خانه نیاز به گرفتن وام باشد، چه کار باید کرد و از کدام سازمان باید کمک گرفت؟ شما به عنوان یک مهاجر در کانادا حضور دارید و شرایط می تواند برایتان پیچیده تر باشد. بهتر است درباره انتقال سرمایه و نرخ تبدیل ارز هم اطلاعات کافی داشته باشید.

مهاجرت به کانادا کار ساده ای نیست و بهتر است در مورد قوانین مالی و مالیات هم اطلاعاتی خوب داشته باشید. هر چند قوانین مالیاتی کانادا پیچیده هستند اما نگران نباشید. با یک حسابدار آشنا به قوانین مشورت کنید تا بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید. برای مثال بهتر است در ابتدای مهاجرت، حساب بانکی در کشور خودتان را باز نگه دارید و از آن استفاده کنید تا وقتی که با قوانین مالیاتی کانادا آشنا شوید.

انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 63

به "تحصیل در کانادا و مهاجرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل در کانادا و مهاجرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید