دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی در دنیا را دارد، به همین خاطر دانشجویان زیادی از نقاط مختلف دنیا برای تحصیل در کانادا به این کشور سفر می کنند. در ادامه میخواهیم برخی از دانشگاه های این کشور که مورد تایید وزارت علوم هستند را به شما معرفی کنیم.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا

دانشگاه بروک را می توان یکی از دانشگاه های سطح متوسط کانادا خواند. بروک رتبه 772 جهانی را دارد و در نزدیکی آبشار نیاگارا قرار گرفته است. وجود امکاناتی مانند سالن بدنسازی، سالن کنفرانس، کتابخانه و آزمایشگاه های مدرن از مزیت های این دانشگاه است. حدود 19 هزار نفر در این دانشگاه تحصیل می کنند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کانادا در این دانشگاه می توانند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل کنند.

آکادیا یک دانشگاه کوچک است که کیفیت آموزشی بالایی دارد. آکادیا رتبه 1472 جهانی را دارد و محیطی مناسب برای رشد و پیشرفت دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کانادا است. این دانشگاه هم مانند بروک از دانشگاه های متوسط و خوب به حساب می آید. از رشته های محبوب و این دانشگاه می توان به علوم کامپیوتری، مدیریت کسب و کار، موسیقی، فلسفه و فیزیک اشاره کرد.

دانشگاه کارلتون در اتاوا قرار دارد. برنامه های آموزشی این دانشگاه متنوع است و تنوع رشته ها هم بالا است. رشته هایی مانند زبان، فلسفه، مهندسی، علوم و تجارت در این دانشگاه تدریس می شوند. از ویژگی های خوب این دانشگاه می توان به ایجاد فرصت های شغلی برای دانشجویان اشاره کرد. این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم فضایی پویا دارد. حدود 26 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

دانشگاه مانیتوبا در شهر وینیپگ قرار دارد و مورد تایید وزارت علوم است. مانیتوبا فعالیت های تحقیقاتی زیادی دارد و جوایز زیادی را به دست آورده است. این دانشگاه حدود 31 هزار نفر دانشجو دارد. سهم دانشجویان خارجی از این تعداد حدود 5000  نفر است. به این ترتیب مانیتوبا را می توان یکی از بزرگترین دانشگاه های کانادا با دانشجویان بومی حساب کرد.

انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 24 دی 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 68

به "دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید