در کدام شهر کانادا تحصیل کنیم؟

به گزارش آکادمی هاب، هر سال تعداد زیادی دانشجو به کانادا می روند تا در رشته مورد علاقه شان تحصیل کنند. شهرهای زیادی میزبان دانشجویان بین المللی هستند، به همین خاطر دانشجویان دوست دارند بدانند تحصیل در کانادا در کدام شهر بهتر است.

در کدام شهر کانادا تحصیل کنیم؟

کبک از نظر محبوبیت برای کار، زندگی و تحصیل در رتبه 55 دنیا قرار دارد. اگر طرفدار جاذبه های تاریخی باشید، این شهر برای شما عالی است، چرا که بیشتر از 30 مکان تاریخی مهم در کبک قرار دارد. با انتخاب کبک برای تحصیل در کانادا می توانید در کنار بهره بردن از سطح بالای تحصیلی، فرهنگ خوب کانادایی را هم تجربه کنید. نکته مثبت دیگر کبک هزینه های پایین زندگی در آن نسبت به بقیه شهرهای مطرح برای تحصیل است.

وجود بیشتر از 15 هزار دانشجو از 80 کشور مختلف دنیا در حال تحصیل در ونکوور، نشان می دهد که این شهر برای غیر انگلیسی زبان ها بسیار مناسب است. جالب است بدانید که ساخت بازی های ویدئویی یکی از صنعت های در حال رشد در ونکوور است. این شهر با تکنولوژی میانه خوبی دارد؛ توسعه نرم افزار و فناوری های زیست شناختی هم از دیگر صنایع در حال رشد در ونکوور هستند. وجود پیست های اسکی، باشگاه های ورزشی و اماکن تفریحی مختلف در ونکوور به جذابیت های این شهر اضافه کرده اند.

اما این ها به تنهایی باعث قرار داشتن ونکوور در لیست بهترین شهرهای دانشجویی کانادا نیستند. دانشگاه مطرح بریتیش کلمبیا در این شهر قرار دارد. بریتیش کلمبیا توانسته رتبه 51ام را در بین برترین دانشگاه های جهان از آن خود کند که نشانگر سطح بالای علمی و همچنین امکانات مناسب این دانشگاه هستند.

اتاوا از لحاظ اقتصادی یکی از برترین شهرهای کانادا است. بخش بزرگی از اقتصاد آن خدمات عمومی، اداری و مراقبت های بهداشتی است. اتاوا پایتخت کانادا است و دلیل انتخاب این شهر توسط بسیاری از دانشجویان خارجی برای تحصیل در کانادا این است که به فضای کاری آن نزدیک شوند. در اتاوا دو زبان فرانسوی و انگلیسی استفاده می شود. دانشگاه اتاوا که عنوان بهترین دانشگاه این شهر را دارد، رتبه 281 جهان را به خود اختصاص داده است.

انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 66

به "در کدام شهر کانادا تحصیل کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کدام شهر کانادا تحصیل کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید