دوره های زبان برای تحصیل در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در کانادا دوست دارند بدانند دوره های زبان در این کشور به چه صورت هستند. اگر تسلط کافی به زبان انگلیسی نداشته باشند همچنان می توانند برای گرفتن ویزای تحصیلی اقدام کنند یا نه؟

دوره های زبان برای تحصیل در کانادا

دوره های زبان انگلیسی در این کشور کمک بسیار خوبی برای ادامه تحصیل در کانادا هستند. برای گذراندن این دوره ها می توانید به سراغ مدارس زبان شهرهای تورنتو، کلگری، مونترال، ونکوور، ویکتوریا و اتاوا بروید. با استفاده از این کلاس ها می توانید تسلط خود را در زبان انگلیسی افزایش دهید و با این کشور زیبا بیشتر آشنا شوید. هر کدام از این شهرها مزایایی خود را دارند. برای مثال مونترال را می توان پایتخت هنر و موسیقی کانادا دانست. می توانید با گشت و گذار در این شهر و تعامل با افراد جامعه به تقویت زبان خود کمک کنید و به زبان تحصیل در کانادا مسلط شوید.

انستیتو زبان انگلیسی یا همان ELI یک برنامه فشرده و تمام وقت است برای دانشجویان بین المللی. دانشجویان می توانند برای پیشرفت در تحصیل در کانادا و دلایل شخصی در این دوره شرکت کنند. ESL در کانادا در جاهای مختلفی برگزار می شود و برای انتخاب آنها بهتر است یک سری نکات کلی را مد نظر داشته باشید.

انتخاب بهترین برنامه موجود کار سختی نیست، چرا که تنوع زیادی دارند. در مرحله بعدی پیش نیازهای دوره را بررسی کنید و ببینید چه مدارکی نیاز است. ممکن است شرایط سنی یا سطح مشخصی از تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز باشد. در مرحله بعدی توجه کنید که چه وقتی و در کجا باید برای دوره مورد نظر خود درخواست دهید. پس از آن نوبت به پرداخت هزینه ها می رسد. پس از این که پذیرش شدید و نامه آن را دریافت کردید، می توانید درخواست ویزای دانشجویی کانادا را بدهید. ویزای تحصیلی کانادا برای همه دانشجویانی که قرار است بیشتر از 6 ماه در کانادا بمانند لازم است.

انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 72

به "دوره های زبان برای تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "دوره های زبان برای تحصیل در کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره های زبان برای تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید