راهنمای خرید سیم کارت در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، دانشجویان بسیاری هر سال به قصد تحصیل در کانادا راهی این کشور می شوند. یکی از اولین قدم ها برای آنها برای مستقر شدن در این کشور، ارتباط با خانواده و دوستان شان است تا بتوانند کمی رنج غربت را فراموش کرده و با تمرکز بالا به تحصیلات شان ادامه دهند. خرید سیم کارت راه ارتباطی شما را برقرار می کند.

راهنمای خرید سیم کارت در کانادا

بسته های مختلف که شرکت ها ارائه می دهند شرایط و قیمت های مختلفی دارند. یکی موارد تعیین کننده قیمت، میزان حجم اینترنت است. قیمت ها در استان های مختلف متفاوت هستند و بهتر است علاقه مندان به تحصیل در کانادا از قبل به سایت همه شرکت ها سر زده و شرایط و بسته های مختلف را بررسی کنند. برخی شرکت ها علاوه بر سیم کارت و خدمات مختلف، گوشی تلفن همراه را در بسته های خود جای داده اند. این گونه بسته ها شامل قراردادی 2 تا 3 ساله است.

شما امکان خرید سیم کارت کانادایی بدون قرارداد را هم دارید. می توانید سیم کارت را در گوشی خود قرار داده و استفاده کنید. توجه کنید که وقتی سیم کارت قراردادی را همراه با گوشی ارائه شده با آن می خرید، گوشی شما روی سیم کارت همان شرکت قفل شده و شما نمی توانید از سایر سیم کارت ها استفاده کنید. در واقع ارزان تر و به نوعی قسطی بودن گوشی به این شرط است که به قرارداد شرکت پایبند بوده و تا پایان قرارداد، از خدمات خود آن شرکت استفاده کنید.

در روش پیش پرداخت شما یک اعتبار اولیه دارید و با توجه به میزان استفاده تان از اعتبار حساب تان کم می شود. اگر بخواهید مدت استفاده را تمدید کنید باید سیم کارت خود را دوباره شارژ کنید. یکی از گزینه های کاربردی در مورد سیم کارت پیش پرداخت، بستن قراردادهای بلند مدت (معمولا 2 ساله) است. با این کار می توانید از گزینه های تخفیفی شرکت ها استفاده کنید. توجه کنید که بسته ای که انتخاب می کنید متناسب با نیازتان باشد چرا که برای خدمات مازاد باید هزینه بیشتری بدهید که به هیچ عنوان برای دانشجویانی که برای تحصیل به کانادا آمده اند به صرفه نیست.

انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 61

به "راهنمای خرید سیم کارت در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید سیم کارت در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید