زندگی در ویکتوریا کانادا

به گزارش آکادمی هاب، اگر در حال طی کردن مراحل مختلف گرفتن ویزا هستید تا برای تحصیل در کانادا به این کشور سفر کنید، احتمالا کنجکاو هستید بدانید چه شهری برای زندگی و تحصیل بهتر است. شهرهای عالی فراوانی در این کشور پهناور وجود دارند و یکی از آن ها ویکتوریا است.

زندگی در ویکتوریا کانادا

اگر بخواهیم ویکتوریا را توصیف کنیم می توانیم از صفت های تمیز، بی خطر، آرام و دوستانه استفاده کنیم. گردشگری هنوز هم مهم ترین دلیل شهرت این شهر است. سطح بارش باران در این شهر کم است و تابستان های گرم و خشکی دارد. در تابستان دما به ندرت از 25 درجه بیشتر می شود. زمستان های ویکتوریا هم آن چنان سخت نیست و خیلی کم اتفاق می افتد دما به زیر صفر برسد. در بسیاری از فصل های سال می توانید قایقرانی، دوچرخه سواری و پیاده روی کنید. به ویکتوریا شهر باغ ها هم گفته می شود که خود نشانگر میزان زیبایی آن است.

امروزه تعداد ایرانی های این شهر نسبت به سال 1980 چهار برابر شده است. هم اکنون بیشتر از 2200 ایرانی در این شهر زندگی می کنند. در دهه 90 جمعیت ایرانیان آرام آرام افزایش یافت. بیشتر ایرانیان ساکن در ویکتوریا در دانشگاه های غربی درس خوانده اند.

دانشگاه ویکتوریا کانادا یکی از بزرگ ترین دانشگاه های تحقیقاتی کانادا است که در سال 1963 کار خود را آغاز کرده است. دانشکده های تجارت، مهندسی، هنر، علوم انسانی، حقوق، زمین شناسی، اقیانوس شناسی و مدیریت دولتی در این دانشگاه فعال هستند.

دانشجویان ایرانی علاقه مند به تحصیل در کانادا، دانشگاه ویکتوریا را خیلی دوست دارند. هزینه های زندگی در این شهر مناسب است و کیفیت تحصیل در این دانشگاه در سطح خوبی قرار دارد، در نتیجه این تقاضای بالا منطقی است. دانشجویان ایرانی دانشگاه ویکتوریا می توانند بعد از اتمام تحصیل شان از برنامه مهاجرتی PGWP بهره ببرند. به عبارت دیگر پس از فارغ التحصیلی از این دانشگاه فرصت بسیار خوبی برای پیدا کردن کار خواهید داشت.

انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 85

به "زندگی در ویکتوریا کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی در ویکتوریا کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید