شرکت های برتر در کانادا برای کار

به گزارش آکادمی هاب، بسیاری از دانشجویان دوست دارند بعد از تحصیل در کانادا در این کشور کار پیدا کنند و بمانند. شرکت های بین المللی بزرگی در این کشور فعالیت می کنند و بازار کار بزرگی در پیش روی دانشجویان قرار دارد. در ادامه می خواهیم برخی از بهترین شرکت های فعال در این کشور را به شما معرفی کنیم.

شرکت های برتر در کانادا برای کار

گوگل شرکتی نام آشنا است که در تورنتو انتاریو قرار دارد. گوگل در سومین سال پی در پی به عنوان بهترین گزینه برای استخدام در شرکت های کانادایی انتخاب شده است. گوگل غیر از تورنتو، در مونترال، انتاریو و ادمونتون هم دفتر دارد. شرکت خدمات عمومی کبک که در بخش های مختلف استان کبک دفتر دارد، به عنوان دومین کارگزار برتر کانادا شناخته می شود. حدود 20 هزار نفر در این شرکت کار می کنند.

سیسکو در حوزه فناوری اطلاعات مطرح است و حدود 1700 کارمند دارد. سیسکو در شهرهای ونکوور، کلگری، ادمونتون، تورنتو و مونترال دفتر دارد. شرکت کاستکو که در اتاوا قرار دارد، در زمینه خرده فروشی و عمده فروشی فعالیت می کند. کاستکو در همه استان های کانادا فعال است. فرصت های شغلی بسیاری در بخش های مالی، بازاریابی و فناوری اطلاعات این شرکت وجود دارند و یکی از گزینه های مناسب برای استخدام در شرکت های کانادایی برای دانشجویان در حال تحصیل در کانادا است.

اگر با بازی های ویدئویی سر و کار داشته باشید، احتمالا با نام یوبی سافت آشنا هستید. دفتر اصلی این شرکت در مونترال قرار دارد. حدود 16 هزار نفر در این شرکت کار می کنند. این شرکت در بخش های برنامه نویسی، کنترل کیفیت و انیمیشن فرصت های استخدامی دارد. سال گذشته مایکروسافت در رتبه 9 بود که امسال با پیشرفت به رتبه ششم شرکت های مناسب برای استخدام در کانادا رسید. مایکروسافت در کانادا حدود 2300 کارمند دارد.

گفته می شود حدود 75 درصد از هواپیماهای در حال پرواز در جهان، ساخت بوئینگ هستند. در کانادا حدود 2000 نفر برای این شرکت کار می کنند. برای استخدام در این شرکت می توانید بخش های تجارت، امنیت سایبری، علوم داده و تجزیه تحلیل، مهندسی و فناوری اطلاعات را انتخاب کنید.

انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 75

به "شرکت های برتر در کانادا برای کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های برتر در کانادا برای کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید