مزیت تحصیل در کانادا چیست؟

به گزارش آکادمی هاب، کشورهای مختلفی در دنیا وجود دارند که شما می توانید برای ادامه تحصیل به آنها سفر کنید. کانادا یکی از بهترین ها در این زمینه است، چرا که تحصیل در کانادا مزیت های فراوانی دارد. در ادامه به برخی از این مزیت ها اشاره می کنیم.

مزیت تحصیل در کانادا چیست؟

یکی از مسائلی که همیشه برای دانشجویان خارجی مهم بوده است، اجازه کار در زمان تحصیل است. داشتن اجازه کار باعث می شود دانشجویان بتوانند راحت تر از پس هزینه های خود بر بیایند. در زمان تحصیل در کانادا دانشجویان می توانند 20 ساعت در هفته کار کنند. توجه کنید که اجازه تحصیل شما مشخص خواهد کرد که مجاز به کار هستید یا نه.

کانادا کشور بسیار بزرگی است. با تحصیل در کانادا مساحتی در حدود 14 برابر فرانسه را برای گشت و گذار در اختیار دارید. منظره های باشکوهی در شهرهای مختلف و در فصل های مختلف وجود دارند. بسیاری از زمستان های کانادا شکایت می کنند اما شما می توانید اسکی بازی کنید. شهرهای گرمی مثل ویکتوریا هم در دسترستان هستند که جذابیت های زیادی را در خود جای داده اند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا در ابتدا نگرانی با خود به همراه دارد. دانشجویان خارجی خانواده و دوستان خود را نمی بینند و در یک کشور غریبه با مردمانی جدید و با فرهنگی متفاوت زندگی خواهند کرد. اما کانادا از ثبات خوبی برخوردار است و توسط دولتی دموکراتیک اداره می شود، در نتیجه جای نگرانی نیست.

یکی دیگر از مسائلی که دانشجویان از آن نگران می شوند تبعیض نژادی است. از این بابت هم قوانین کانادا کاملا طرفدار برابری است. به علاوه حضور ایرانیان در این کشور پر رنگ است، در نتیجه شما می توانید با جامعه ایرانیان ارتباط برقرار کنید و کار خود را کمی ساده تر کنید. تحصیل در کانادا مزایای زیادی دارد ولی خود این کشور هم دارای ویژگی های مثبت زیادی است. به همین خاطر است که بسیاری این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. دانشجویان خارجی می توانند پس از پایان دوران تحصیل به کشور خود بر گردند، با این حال کانادا از ماندن افراد متخصص و دانشجویان خارجی استقبال می کند.

انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 56

به "مزیت تحصیل در کانادا چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزیت تحصیل در کانادا چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید