معرفی دانشگاه اتاوا برای تحصیل در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، دانشگاه های محبوب و معروف برای تحصیل در کانادا فراوان هستند، اما در این میان دانشگاه اتاوا جایگاهی ویژه دارد. سطح بالای آموزشی و امکانات عالی این دانشگاه را به یکی از بهترین های کشور تبدیل کرده اند، جایی که دانشجویان خارجی می توانند در مقاطع مختلف تحصیل کنند.

معرفی دانشگاه اتاوا برای تحصیل در کانادا

خبر خوب برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کانادا این است که دانشگاه اتاوا بورسیه و کمک هزینه تحصیلی زیادی به دانشجویان می دهد. این دانشگاه یک بنگاه اقتصادی مطرح و یکی از 10 دانشگاه برتر کشور در زمینه تحقیقات است. یکی دیگر از ویژگی های مهم دانشگاه اتاوا، آموزش ترکیبی (کار و تحصیل) است. در حال حاضر دانشجویان ایرانی زیادی در این دانشگاه درس می خوانند.

یکی از بورسیه های مطرح در دانشگاه اتاوا بورسیه رئیس جمهوری است. این بورسیه برای دانشجویان بین المللی است که در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند. کل این بورسیه 30 هزار دلار کانادا و برای هر سال 7500 دلار است. برای دریافت این بورسیه دانشجویان در حال تحصیل در کانادا باید عملکرد قوی تحصیلی داشته باشند. دانشجویان دارای بورسیه مجاز هستند 10 الی 15 ساعت در هفته کار کنند.

زبان مادری اکثر دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در کانادا، انگلیسی نیست. این دانشجویان باید مدرک زبان ارائه کنند. آیلتس با نمره بالای 6.5 می تواند نمره خوبی برای ورود به دانشگاه اتاوا باشد. البته شرایطی وجود دارد که با آنها می توانید بدون مدرک زبان در این دانشگاه تحصیل کنید. اگر حداقل 18 واحد درسی در دوره متوسطه را در استان انتاریو گذرانده باشید و یا معادل این دوره تحصیلی را در شهرهای دیگر کانادا پشت سر گذاشته باشید، می توانید بدون مدرک زبان در دانشگاه اتاوا تحصیل کنید.

دانشگاه اتاوا سه پردیس دارد. پردیس اصلی دانشگاه در شهر انتاریو است و حدود 42 هکتار مساحت دارد. این محیط بزرگ و گسترده امکان خوبی برای ورزش و پیاده روی دانشجویان فراهم کرده است. رستوران ها و کافه های بسیاری در محیط دانشگاه وجود دارند. 5 کتابخانه مجهز هم در دانشگاه در دسترس هستند.

انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 81

به "معرفی دانشگاه اتاوا برای تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

3 کاربر به "معرفی دانشگاه اتاوا برای تحصیل در کانادا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی دانشگاه اتاوا برای تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید