معرفی دانشگاه سایمون فریزر برای تحصیل در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، تا به حال چندین دانشگاه مطرح و مشهور برای تحصیل در کانادا را به شما معرفی کرده ایم. باز هم به سراغ یکی از بهترین دانشگاه های این کشور رفتیم؛ دانشگاهی که با امکانات و سطح آموزشی بالایش به یکی از اولین انتخاب های متقاضیان ویزای دانشجویی کانادا تبدیل شده است.

معرفی دانشگاه سایمون فریزر برای تحصیل در کانادا

یکی از شرایط لازم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه سایمون فریزر نمره زبان است. برای دوره کارشناسی باید نمره کلی 6.5 آیلتس را داشته باشید. توجه کنید که نمره شما در هیچ کدام از بخش های آزمون نباید زیر 6 باشد. این نمره برای دوره ارشد و دکتری بالاتر است؛ نمره کلی 7.5 و حداقل نمره 7 در بخش های مختلف مورد نیاز است.

برای تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه باید مدرک کارشناسی دانشگاه سایمون فریزر و یا مدرک معادل آن را داشته باشید. در برخی از رشته ها به امتحان ورودی نیاز است. توصیه نامه اساتید می تواند کمک بزرگی برای گرفتن پذیرش این دانشگاه باشد.

پردیس ونکوور دانشگاه کار خود را با یک کلاس در دهه 80 میلادی شروع کرد. بودجه این پردیس بیشتر توسط بخش خصوصی تامین می شود. در حال حاضر پردیس ونکوور چهار ساختمان دارد. هاربر سنتر ساختمان اصلی است و در واقع یک فروشگاه بازسازی شده قدیمی است. پردیس ونکوور میزبان بیش از 70 هزار دانشجو در سال است.

شهریه دانشگاه سایمون فریزر با توجه به رشته، سال ورود و … متغیر است، اما اگر بخواهیم عددی میانگین و حدودی را ارائه دهیم، می توان گفت برای دانشجویان بین المللی دارنده ویزای تحصیلی کانادا، تحصیل حدود 12 هزار دلار هزینه دارد. مانند دیگر دانشگاه های کانادا امکان گرفتن کمک هزینه تحصیلی هم وجود دارد. البته باید توجه کنید که تقاضا برای دریافت آن زیاد است و ممکن است پرداخت تا یکی دو ماه بعد از شروع ترم طول بکشد. برای دریافت این کمک ها دانشگاه نیاز مالی دانشجو را بررسی می کند. در ضمن دانشجو باید وضعیت تحصیلی خوبی داشته باشد.

انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 82

به "معرفی دانشگاه سایمون فریزر برای تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی دانشگاه سایمون فریزر برای تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید