معرفی دانشگاه ویکتوریا کانادا

به گزارش آکادمی هاب، اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید به شما توصیه می کنیم حتما دانشگاه ویکتوریا را در اولویت های خود قرار دهید. این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های کانادا است و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل در رشته های مختلف به این دانشگاه می آیند.

معرفی دانشگاه ویکتوریا کانادا

دانشگاه ویکتوریا در سال 2020 در رده 364 نظام رتبه بندی QS قرار گرفته است. این دانشگاه در رتبه بندی تایمز 2020 هم جایگاهی بین 400 تا 500 را دارد. توجه کنید که قدمت دانشگاه های برتر کانادا معمولا زیاد است و ویکتوریا با 50 سال قدمت دانشگاهی جدید محسوب می شود، در نتیجه این رتبه ها رده مناسبی برای آن محسوب می شوند. دانشگاه ویکتوریا را می توان انتخابی عالی برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در کانادا دانست. حضور دانشجویانی از 118 کشور مختلف نشانگر این موضوع است.

دانشجویان در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد درس می خوانند و فرصت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای آنها فراهم است.بهترین راه برای گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا در این دانشگاه ارسال درخواست آنلاین است. بعد از گرفتن پذیرش، یک شماره دانشجویی برای شما ایمیل می شود. با این شماره می توانید به پرتال دانشگاه دسترسی داشته باشید که شما را درباره وضعیت برنامه انتخابی و سایر اقدامات لازم قبل از گرفتن ویزای تحصیلی کانادا مطلع می کند.

فرصت های ارزشمندی وجود دارند که به دانشجویان در حال تحصیل در کانادا در کسب تجربه کار مفید و کسب درآمد خوب کمک می کنند. البته فراموش نکنید که تحصیلات مهم ترین اولویت شما است. از زمان خود به خوبی استفاده کنید تا کارهای دانشجویی در انجام صحیح فعالیت های دانشگاهی مشکلی ایجاد نکنند.

دانشگاه ویکتوریا به خاطر افزایش همکاری های بین المللیش مشهور است و از حامیان دانشجویان خارجی است. هر سال بیش از 300 دانشجوی بین المللی از حدود 118 کشور مختلف دنیا برای تحصیل در کانادا به این دانشگاه می آیند. امروزه این دانشگاه بیش از 4 هزار دانشجوی بین المللی دارد.

انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 94

به "معرفی دانشگاه ویکتوریا کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی دانشگاه ویکتوریا کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید