موقعیت های شغلی در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، یک خبر خوب برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا وجود دارد. این که تعداد زیادی موقعیت شغلی در این کشور خالی هستند. شما بعد از پایان تحصیل می توانید به دنبال شغل مورد نظرتان بگردید و مدت بیشتری را در این کشور بمانید.

موقعیت های شغلی در کانادا

به نظر می آید رشد مشاغل در کانادا پایانی ندارد چرا که بازار کانادا رشد قابل توجهی داشته است. عددی در حدود 80 درصد از این شغل ها دائمی هستند. دقت کنید که جمعیت کانادا در حال پیر شدن است و تعداد زیادی از افراد در حال بازنشستگی هستند. دولت کانادا به دنبال راه حل است و با سیاست های مختلف به دنبال جذب نیروی کار است. کانادا می خواهد با جذب بیشتر مهاجر در 3 سال پیش رو این مشکل را حل کند.

رکورد دار افزایش شغل در اختیار استان کبک است. در این استان تعداد مشاغل نسبت به سال پیش 24 درصد رشد داشته است. انتاریو پس از کبک در رتبه دوم قرار دارد. انتاریو 12 درصد رشد داشته و بیشترین شغل ها در بخش های علمی و فنی، خدمات درمانی، خدمات غذایی و فروشندگی بوده است. پس از انتاریو نوبت به بریتیش کلمبیا می رسد تا افزایش موقعیت شغلی در کانادا را نشان دهد. خدمات فنی و علمی و انبارداری از بخش های پر طرفدار در بین مشاغل این استان هستند.

نکته ی امیدوارکننده دیگری برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا یا مهاجرت درباره موقعیت های شغلی در کانادا وجود دارد و آن این است که اکثر مشاغل ذکر شده دائمی هستند. جالب است بدانید در سه ماهه نخست 2018 هم همین آمار وجود داشته است. به این ترتیب به نظر می آید کانادا چندین سال کمبود نیروی کار خواهد داشت. این آمار همچنین نشان می دهند که کانادا یکی از گزینه های خوب برای مهاجرت کاری است.

انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 60

به "موقعیت های شغلی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موقعیت های شغلی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید