نمونه رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا

به گزارش آکادمی هاب، برنامه دارید برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید و دوست دارید همه کارها را به بهترین شکل انجام دهید تا نتیجه مطلوب تان حاصل شود. یکی از آن کارها نوشتن یک رزومه خوب برای دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان است.

نمونه رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا

نوشتن مواردی مانند علایق پژوهشی، مقالات و کتاب های منتشر شده، سوابق تحصیلی، افتخارات و جوایز، سابقه تدریس، سابقه کاری، مهارت های کامپیوتری، مهارت های زبان در رزومه تحصیلی برای کانادا می تواند به جذب شما کمک کند. رزومه شما معرفی کننده شما است در نتیجه باید توجه کنید که آن را بارها خوانده و به خوبی ویرایش کنید. بهتر است نظر افراد خبره را درباره آن بپرسید. می توانید از کسانی مشورت بگیرید که خود تجربه نوشتن رزومه را داشته باشند یا در حال تحصیل در کانادا باشند.

برای بخش اول رزومه عکس، نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، محل تولد، آدرس، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. کادربندی خوب و مرتبط بودن از اهمیت زیادی برخوردار است. در بخش بعدی یک جدول بکشید و در آن سوابق تحصیلی خود را به صورت مفصل شامل مقطع، رشته، گرایش، تاریخ شروع و پایان دوره، نام واحد آموزشی و معدل وارد کنید.

جدول بعدی رزومه را به سوابق کاری اختصاص دهید. در این بخش در یک جدول مرتبط، نام شرکت، تاریخ شروع و پایان کار، سمت و حوزه کاری شرکت را بیان کنید. بخش سوابق علمی و پژوهشی را می توان به چند قسمت تقسیم کرد، شامل پایان نامه (عنوان، نام و نام خانوادگی استادها و زمان ارائه)، مقالات یا کتاب ها (عنوان، نام مجله، نشر یا کنفرانس، زمان انتشار و نام نویسندگان) و یا اختراع یا تحقیق (نام اختراع یا تحقیق، زمان انجام، نام شرکت یا کارفرما).

در رزومه برای تحصیل در کانادا عناوین و افتخارات خود را بیاورید، اگر در کنکور جز رتبه های برتر بوده اید یا در دوران تحصیل، در جشنواره ها و یا المپیادها جز نفرات بودید به آنها اشاره کنید. در بخش آخر هم دوره های آموزشی و کارگاه هایی که در آنها شرکت کرده اید را با ذکر مدت دوره، سطح، تاریخ برگزاری، مکان برگزاری و ساعات شرکت در آنها بیان کنید.

انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 59

به "نمونه رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا" امتیاز دهید

5 کاربر به "نمونه رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا" امتیاز داده اند | 4.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمونه رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید