پیدا کردن کار در کبک چگونه است؟

به گزارش آکادمی هاب، مدت اعتبار ویزای تحصیلی کانادا شما رو به پایان است و زمان گرفتن مدرک دانشگاهی تان فرا رسیده است. بعد از پایان اعتبار ویزای تحصیلی باید کانادا را ترک کنید اما اگر کار پیدا کنید می توانید مدت بیشتری را در این کشور بمانید. استان کبک یکی از بهترین استان ها برای کار و تحصیل در کانادا است.

پیدا کردن کار در کبک چگونه است؟

برای دانشجویان در حال تحصیل در کانادا، شبکه سازی بهترین راه برای به دست آوردن شغل است. در واقع، تنها 20 درصد از پیشنهادات کاری در استان کبک در نشریات یا در اینترنت ارائه می شوند. 80 درصد باقی مانده از فرصت های کاری از طریق صحبت های شفاهی یا با درخواست های مستقیم از شرکت ها قابل دسترس هستند.

در زمان تحصیل در کانادا شبکه آشنایان خود را با به اشتراک گذاشتن وضعیت تان با دوستان و همسایگان گسترش دهید و در رویدادهای مختلف در شهر شرکت کنید تا افراد جدیدی را ملاقات کنید. کار داوطلبانه یک راه عالی برای پیدا کردن کار در کبک است. در این نوع کارها شما دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و کارفرمایان به این نکته توجه می کنند که شما قبلا در کبک تجربه کاری داشته اید. برای رزومه خود، سعی کنید آن را به بهترین شکل ممکن با استانداردهای کبک بنویسید. رزومه تان مفصل باشد؛ رزومه می تواند تا دو یا حتی سه صفحه هم باشد.

اقتصاد کبک متنوع و صنعتی است. مهم ترین بخش های تاثیر گذار روی اقتصاد کبک را می توان بخش خدمات و تولید دانست. قدرت اقتصادی این استان بسیار زیاد است؛ اگر کبک یک کشور بود می توانست جز 20 کشور برتر جهان از لحاظ اقتصادی باشد.

برق تولیدی فقط برای خود استان نیست و مازاد آن با سود خوبی به شهرهای شمال شرقی آمریکا فروخته می شود. برای شما به عنوان کسی که تحصیل در کانادا خود را به پایان رسانده، اگر در هر زمینه ای تجربه و دانش کافی داشته باشید پیدا کردن کار در کبک برای شما سخت نخواهد بود و اقتصاد محدود به همین موارد نیست.

انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 102

به "پیدا کردن کار در کبک چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا کردن کار در کبک چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید