کار در کبک بعد از پایان تحصیل در کانادا

به گزارش آکادمی هاب، تحصیل در کانادا برای بسیاری از افراد قدم اول برای اقامت دائم در این کشور است؛ اما شما بعد از پایان اعتبار ویزای تحصیلی کانادا خود زمانی محدود در اختیار دارید تا با پیدا کردن کار بتوانید اقامت خود در این کشور را به مدت بیشتری تمدید کنید و به سمت گرفتن اقامت دائم کانادا حرکت کنید.

کار در کبک بعد از پایان تحصیل در کانادا

با کمک مراکز کاریابی که به وزارت کار، اشتغال و همبستگی اجتماعی کبک مرتبط هستند دانشجویان بعد از پایان تحصیل در کانادا می توانند به دنبال کار بگردند. این مراکز خدمات گسترده ای را به کسانی که به دنبال کار در کبک هستند، ارائه می دهند. در نزدیکترین شعبه LEC می توانید پیشنهادات و فرصت های شغلی مختلف را جستجو کنید. شما می توانید از کامپیوترها، تلفن ها، دستگاه های فکس و چاپگرهای موجود در آنجا استفاده کنید.

اگر نیاز دارید رزومه بنویسید بعضی از مشاوران این مراکز شما را راهنمایی می کنند. در این مراکز جلسات اطلاع رسانی گروهی و کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف هم برگزار می شوند. کارمندان LEC با توجه به شرایط شما می توانند شما را به آژانس های جستجوی شغلی دیگر ارجاع دهند.

بیش از 100 سازمان اجتماعی وجود دارد که وظیفه استقبال و کمک به تازه واردان به کبک از جمله دانشجویان در حال تحصیل در کانادا را دارند. می توانید با شهرداری محل اقامت خود تماس بگیرید و یا از ابزار جستجوی وزارت مهاجرت کبک استفاده کنید تا آنها را پیدا کنید. خدمات این سازمان ها شامل مشاوره برای یافتن مسکن، ثبت نام فرزندان در مدرسه راهنمایی و برگزاری کارگاه هایی در مورد زندگی در کبک است.

خدمات این مراکز رایگان است و به طور کلی برای همه از جمله دانشجویان در حال تحصیل در کانادا در دسترس است. در مونترال، برخی آژانس ها خدمات خود را تنها به یک دسته از مهاجران، مانند زنان یا در یک موضوع مشخص، مانند جستجوی شغل ارائه می کنند.

در مونترال و کبک سیتی آژانس های کاریابی وجود دارند که می توانید رزومه خود را به صورت حضوری به آنها تحویل دهید. می توانید در شهر خود بگردید تا شرکت هایی را که می خواهید برای آنها کار کنید را شناسایی کنید. از ورود به شرکت ها برای ارائه رزومه و یا تماس با شخص مسئول استخدام نهراسید. این مورد برای پیدا کردن کار در کبک در بین دانشجویانی که دوره تحصیل در کانادا خود را تمام کرده اند بسیار رایج است.

انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 101

به "کار در کبک بعد از پایان تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار در کبک بعد از پایان تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید