گزینه های تحصیل در کانادا در انتاریو (بخش یک)

به گزارش آکادمی هاب، استان انتاریو یکی از بهترین استان های این کشور برای تحصیل در کانادا است. این شهر گزینه های فراوانی را به علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. اگر شما قبل از تحصیلات عالی، تحصیل در این کشور را شروع کرده باشید، به گزینه های بیشتری برای تحصیل دسترسی دارید.

گزینه های تحصیل در کانادا در انتاریو (بخش یک)

کار اصلی دانشگاه ها ارائه آموزش های آکادمیک است. بعد از تحصیل در کانادا و پایان دوره های ارائه شده در دانشگاه ها، شما مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری دریافت می کنید. خیلی از دانشگاه ها غیر از این ها، دوره های فنی و حرفه ای هم ارائه می دهند.

دوره های فنی و حرفه ای ارائه شده توسط دانشگاه به صورت تمام وقت یا پاره وقت، در مقطع قبل از کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی، به صورت آنلاین یا در محل دانشگاه و در سطح ارائه مدرک یا دیپلم  است. بعضی وقت ها دانشگاه ها سمینارهای فنی و حرفه ای هم ارائه می دهند که هدف آنها افزایش توانمندی های متخصصان است.

کالج های فنی و حرفه ای، متخصص آموزش های فنی و حرفه ای هستند. بخشی از هزینه های کالج ها توسط وزارت آموزش، کالج ها و دانشگاه های انتاریو تامین می شود. به همین خاطر برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا هزینه ثبت نام در این کالج ها نسبت به سایر گزینه ها به مراتب ارزان تر است.

در استان انتاریو 24 کالج فنی و حرفه ای فعال هستند. بعضی از این کالج ها در بیش از یک منطقه یا شهر شعبه دارند. تقریبا همه این کالج ها آموزش های آنلاین هم ارائه می کنند که مناسب افرادی است که از محل کلاس ها دور هستند و به دلیل مشغله کاری قادر به شرکت در کلاس های حضوری کالج نیستند.

با توجه به تخصصی بودن این مراکز، کیفیت بالای آموزشی، امکانات بسیار خوب تحصیلی، رشته های مورد تایید وزارت آموزش انتاریو، کاربردی بودن آموزش ها و قیمت ارزان، به علاقه مندان به تحصیل در کانادا پیشنهاد می کنیم در مرحله اول آموزش حرفه یا تخصص مورد نظر خود را از طریق یکی از کالج های استان انتاریو پیگیری کنند.

انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 25 شهریور 1399 گردآورنده: academyhub.com شناسه مطلب: 116

به "گزینه های تحصیل در کانادا در انتاریو (بخش یک)" امتیاز دهید

1 کاربر به "گزینه های تحصیل در کانادا در انتاریو (بخش یک)" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه های تحصیل در کانادا در انتاریو (بخش یک)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید