همه اخبار و مقاله ها

دوره های زبان برای تحصیل در کانادا

بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در کانادا دوست دارند بدانند دوره های زبان در این کشور به چه صورت هستند. اگر تسلط کافی به زبان انگلیسی نداشته باشند همچنان می توانند برای گرفتن ویزای تحصیلی اقدام کنند یا نه؟

15 تیر 1399

گرفتن گواهینامه رانندگی در کانادا

کانادا کشور بسیار پهناوری است و بسیاری از مسافران تور کانادا ترجیح می دهند در مدت سفرشان اتومبیل کرایه کنند. در ضمن بسیاری از کسانی که در حال تحصیل در کانادا هستند یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند، دوست دارند بدانند چگونه می توانند گواهینامه رانندگی...

15 تیر 1399

تحصیل پزشکی در کانادا

یکی از رشته های محبوب در سراسر جهان رشته پزشکی است و یکی از بهترین کشورها برای تحصیل کانادا است. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا در رشته پزشکی باید به نکته های مهمی توجه کنند.

11 تیر 1399

معرفی تعطیلات جذاب کانادا

تعطیلات معروفی مانند کریسمس و روز کارگر را احتمالا می شناسید، اما تعطیلات جذاب این کشور به این ها محدود نمی شوند. در ادامه می خواهیم برخی از تعطیلات رسمی کانادا را به شما معرفی کنیم که همراهشان سنت ها و رویدادهای جالب توجه دارند.

9 تیر 1399

تحصیل در کانادا در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم

در بخش قبلی برخی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم را معرفی کردیم. برخی از دانشجویان در حال تحصیل در کانادا قصد دارند برگردند، به همین خاطر مهم است که دانشگاهی را انتخاب کنند وزارت علوم آنها را تایید می کند.

6 تیر 1399

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کانادا

کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی در دنیا را دارد، به همین خاطر دانشجویان زیادی از نقاط مختلف دنیا برای تحصیل در کانادا به این کشور سفر می کنند. در ادامه میخواهیم برخی از دانشگاه های این کشور که مورد تایید وزارت علوم هستند را به شما معرفی کنیم.

4 تیر 1399

کدام محله ونکوور را انتخاب کنیم؟

ونکوور یکی از بهترین شهرهای کانادا برای اقامت و بازدید است. یکی از کارهایی که علاقه مندان به تحصیل در کانادا باید قبل سفرشان انجام بدهند، تحقیق برای پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت است. در ادامه برخی از بهترین محله های ونکوور را به شما معرفی می کنیم.

3 تیر 1399

در کدام شهر کانادا تحصیل کنیم؟

هر سال تعداد زیادی دانشجو به کانادا می روند تا در رشته مورد علاقه شان تحصیل کنند. شهرهای زیادی میزبان دانشجویان بین المللی هستند، به همین خاطر دانشجویان دوست دارند بدانند تحصیل در کانادا در کدام شهر بهتر است.

2 تیر 1399

بهترین شهرها برای تحصیل در کانادا

در کشور پهناور کانادا تعداد زیادی انتخاب برای ساکن شدن و یا انتخاب دانشگاه وجود دارد. کسانی که برای تحصیل در کانادا اقدام می کنند دوست دارند بدانند چه شهری برایشان مناسب تر است. در ادامه برخی از شهرهایی که برای دانشجویان انتخاب هایی خوب هستند را بررسی...

1 تیر 1399

رستوران های ایرانی در کانادا

برای کسانی که به تازگی برای تحصیل به کانادا رفته اند و احتمالا فرصت پخت غذا برای خودشان را ندارند، اگر دوست داشته باشند مزه غذاهای خانه را امتحان کنید، تعداد زیادی رستوران ایرانی در این کشور وجود دارند می توانید به آنها سر بزنید.

31 خرداد 1399

تحصیل در کانادا و مهاجرت

بسیاری از کسانی که برای تحصیل به کانادا می روند دوست دارند مدت بیشتری را در این کشور مانده و مقیم آنجا شوند. نکته های بی شماری در مورد مهاجرت وجود دارد. در اینجا می خواهیم کمی در مورد مهاجرت با شما صحبت کنیم.

30 خرداد 1399

هزینه خورد و خوراک در مونترال کانادا

برای بسیاری از دانشجویان در حال تحصیل در کانادا هیچ چیز مهمتر از مدیریت هزینه ها نیست. این که بدانید برای زندگی به چه مقدار پول و یا پس انداز نیاز دارید. در ادامه قیمت های خوراکی ها در شهر مونترال کانادا را با هم مرور می کنیم تا شما ایده ای کلی از هزینه...

29 خرداد 1399

راهنمای خرید سیم کارت در کانادا

دانشجویان بسیاری هر سال به قصد تحصیل در کانادا راهی این کشور می شوند. یکی از اولین قدم ها برای آنها برای مستقر شدن در این کشور، ارتباط با خانواده و دوستان شان است تا بتوانند کمی رنج غربت را فراموش کرده و با تمرکز بالا به تحصیلات شان ادامه دهند. خرید سیم...

28 خرداد 1399

موقعیت های شغلی در کانادا

یک خبر خوب برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا وجود دارد. این که تعداد زیادی موقعیت شغلی در این کشور خالی هستند. شما بعد از پایان تحصیل می توانید به دنبال شغل مورد نظرتان بگردید و مدت بیشتری را در این کشور بمانید.

27 خرداد 1399

نمونه رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا

برنامه دارید برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید و دوست دارید همه کارها را به بهترین شکل انجام دهید تا نتیجه مطلوب تان حاصل شود. یکی از آن کارها نوشتن یک رزومه خوب برای دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان است.

26 خرداد 1399

نحوه نوشتن رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا

نوشتن رزومه برای ویزای تحصیلی کانادا یکی از بخش های مهم در روند این کار است. شما برای ارائه رزومه اهداف و برنامه های خود را اعلام می کنید و خود را از دیگر متقاضیان متمایز می کنید اما نوشتن رزومه خوب نیاز به توجه به نکات مهمی دارد.

25 خرداد 1399

نوشتن رزومه برای تحصیل در کانادا

یکی از بخش های مهم مسیر تحصیل در کانادا، گرفتن پذیرش از دانشگاه و ویزای تحصیلی کانادا است. یکی از چیزهایی که می تواند به شما کمک کند این ویزا را دریافت کنید نوشتن رزومه تحصیلی است. این که چه سوابقی دارید و دوست دارید در ادامه به چه اهدافی برسید.

24 خرداد 1399

مزیت تحصیل در کانادا چیست؟

کشورهای مختلفی در دنیا وجود دارند که شما می توانید برای ادامه تحصیل به آنها سفر کنید. کانادا یکی از بهترین ها در این زمینه است، چرا که تحصیل در کانادا مزیت های فراوانی دارد. در ادامه به برخی از این مزیت ها اشاره می کنیم.

22 خرداد 1399

چرا تحصیل در کانادا؟

کشورهای مختلفی در جهان فرصت تحصیل به دانشجویان خارجی را می دهند. هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. در این میان کانادا یکی از بهترین مکان ها برای دانشجویان خارجی است، به همین خاطر تحصیل در کانادا محبوبیت فراوانی دارد.

19 خرداد 1399

بیمه دانشجویی کانادا چیست؟

یکی از کارهای مهمی که دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کانادا باید انجام دهند گرفتن بیمه است. این بیمه می تواند دولتی یا خصوصی باشد اما دانشجویان باید آن را برای مدت تحصیلشان داشته باشند.

15 خرداد 1399
تعداد: (48)